INNOGATE Programı ile ihracat stratejinizi geliştirin  


admin
Gönderiler: 17
Admin
(@admin)
Tanınmış Üye
Katılım : 2 sene önce

DEĞERLİ AR-GE / TASARIM MERKEZLERİ YETKİLİLERİ,

İTÜ ARI Teknokent, küresel rekabet edebilirliği sağlamak ve Türkiye’nin Ar-Ge ve inovasyona dayalı teknolojik altyapısını güçlendirmek hedefiyle Innogate Programı'nı geçmiş dönem hızlandırma programı tecrübeleriyle Amerika’ya açılmayı hedefleyen teknoloji firmaları için tasarlamıştır.

İlk bölümü İstanbul’da gerçekleştirilen ‘Growth Modelling & Execution’ olarak adlandırılan süreçte; ABD’den Innogate firmaları için gelen alanında uzman isimlerle; ABD pazarına giriş stratejileri, pazar araştırması, ürünün rekabetçi avantajlarını konumlandırma, fiyatlandırma ve iş modeli gibi pek çok konuyu kapsayan iki aylık yoğun ve kapsamlı danışmanlık desteği veriliyor.

Programın İstanbul’daki hazırlık dönemini başarıyla tamamlayan firmalar; San Francisco, Chicago ve New York’ta potansiyel müşteriler, uluslararası yatırımcılar ve mentorlar ile bir araya geliyor.

Innogate uzmanlarından Innogate Programı’na ilişkin bilgi almak için Sakarya Teknokent ile işbirliğimiz çerçevesinde 20 Aralık'ta Sakarya Teknokent'te gerçekleşecek tanıtım gününe katılmak için kayıt olmayı lütfen unutmayın.

https://us10.campaign-archive.com/?e=&u=5c601c8bacd952bf0dd3f3ba8&id=277e1bcbe0

 

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol